Rozcestník

O webu

Projektový web si klade za cíl seznámit občany s jednotlivými probíhajícími i dokončenými projekty, které město Šlapanice realizuje. Snažíme se také o informování o projektech, které jsou realizovány jinými subjekty, nicméně informace v takových případech nemusí být zcela úplné a aktuální. 

Jak se zorientovat na webu?

Na hlavní straně jsou obsaženy jednotlivé kategorie aktuálních projektů. Jedná se o velké projektové celky, které jsou dále děleny na dílčí projekty. Pod nimi jsou umístěny ikony v oranžovém pruhu - odkaz na Otázky a odpovědi, které jsou tříděny do jednotlivých kategorií /projektových celků, dále na stránku O webu a Užitečné odkazy. V dolní části je pak umístěná mapa projektů, na které jsou vyznačena místa, kde jsou projekty realizovány. Nad mapou 

Hlavní projekty obsahují seznamy dílčích projektů. Dále formou ikon v modrém pruhu odkazy na fotogalerie a otázky a odpovědi, které se k projektům vztahují. 

Dílčí projekty obsahují popis projektu, ceny a termíny (pokud jsou již známy). Po pravé straně je zobrazen také stavový semafor, pomocí kterého lze zjistit aktuální stav/etapu, v jaké se projekt nachází. Semafor je rozlišen 3 barvami - šedá značí etapu, která ještě nebyla zahájena, oranžová probíhající etapu a zelená etapu, která je dokončena. 

Do archívu dokončených projektů se lze dostat pomocí přepínače v horní pravé části hlavičky webu. Archív je dělen buď podle kategorií /projektových celků nebo podle let, kdy byly dílčí projekty ukončeny. 

Pomocí oranžového boxu Vložit dotaz po levé straně lze vložit dotazy, které se vztahují k projektům. Dotazy nejsou po vložení zveřejněny, nejprve prochází kontrolou, zda se nejedná o spam, neobsahuje osobní nebo jinak citlivé údaje apod. 

Kontakt na administrátora

Vaše náměty, postřehy či informace můžete poslat na adresu administrátora webu: Ing. Ivana Hrušková, hruskova@slapanice.cz

Kontakt na technického správce webu

Vaše informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru:
Daniel Kovář - daniel.kovar@origine.cz.

Vložit dotaz tužka

Kategorie

  • Budovy
  • Cukrovar (ICEC)
  • Doprava
  • Místní komunikace
  • Školství
  • Veřejná prostranství
  • Životní prostředí
  • Ostatní
49.169 16.728 14
Top